logo

MED ESTETİK GÜZELLİK MERKEZİ©2018.

Ön yükleyiciyi devre dışı bırak

Soğuk Lipoliz: Yağ Dondurma

SOĞUK LİPOLİZ

Soğuk Lipoliz: Yağ dondurma uygulamasına verilen genel addır. Bu prosedürde yağ hücreleri belirli derecelere kadar soğutulur. Tedavi sırasında diğer dokulara zarar verilmez ve bu sayede yağların vücuttan parçalanarak, kontrollü bir şekilde bol su içilerek vücuttan atılması sağlanır. Diyet yaparken de uygulanabilir diyetten sonra da uygulanabilir her kilodaki kişiye uygulanabilir. 

.Soğuk lipoliz tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezaryen doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak ve kol altı gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin tek seansta büyük oranda kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir yöntemdir. İşlem sonrası 4-10 cm incelme elde etmektedir. Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece 1 seanslık işlemdir.

Soğuk lipoliz tedavisinde liposuction işlemi gibi cerrahi müdahaleye ihtiyaç duyulmaz. Soğuk Lipoliz sonrası gündelik yaşamınıza devam edebilirsiniz. Sadece bol lifli beslenip, bol su içmeniz biraz daha çabuk yağ hücrelerinin atılmasını sağlar

Egzersize, diğer yöntemlere ve olağan diyetlere karşı dirençli yağ depolarını yok etmek için Soğuk Lipoliz!

Paylaş:

Etiketler: