logo

MED ESTETİK GÜZELLİK MERKEZİ©2018.

Ön yükleyiciyi devre dışı bırak

Velashape İle Bölgesel Zayıflama

Velashape İle Bölgesel Zayıflama

Velashape teknolojisi günümüzde en hızlı ve etkili cerrahisiz vücudun biçimlendirme uygulamalarından biridir.  Özellikle karın bölgesinde kadınlarda doğumlardan sonra oluşan deformasyonun tedavi edilmesinde vücudun sıkılaştırılmasında son derece etkilidir.  Aynı zamanda selülit tedavisinde de oldukça etkilidir ve Velashape teknolojisi yaklaşık olarak 10 yıldır dünyada birçok ülkede toplam 5. 000.000 kişi tarafından kullanılan,  hiçbir iz bırakmadan acı ve ağrı hissedilmeden vücudun şekillenmesi sağlanmaktadır.

Velashape Nedir?

Velashape son yılların yeni nesil zayıflama yöntemlerinden biridir.  Özellikle vücudun yağ hücreleri etrafında biriken bağ dokusu üzerinde etkilidir.  Bu bağ dokusunun altında kolajen liflerinin ısıtılarak tetiklenmesi sağlar.  Vücudu radyofrekans enerjisi ile 15 milimetre ölçülerinde ısıtarak vücudun sıkılaşmasını sağlar.  Ortaya çıkan ısı aynı zamanda elastin ve kolajen üretimini tetikler.  Böylelikle vücutta gerek yaşa bağlı olarak gerekse farklı koşullara bağlı olarak oluşan gevşeme sarkma ve yumuşayan derinin sıkılaşmasını sağlar.  Çok kısa sürede vücudun incelmesini ve sıkılaşmasını fiziksel olarak fit görünmesini sağlar.   Velashape teknolojisi uygulanmaya başladığı andan itibaren etkisini gösteren bir yöntemdir.  Özellikle uzun süre diyet ve egzersiz yapıp istenilen kilonun elde edilememesi durumunda başvurulan yöntemlerden biridir.  Özellikle karın bel ve bacakların üst kısmında oldukça etkilidir.

Velashape Nasıl Uygulanır?

Velashape fonksiyonel olarak çok gelişmiş cihazlardan biridir. Velashape bipolar radyo frekansı,  kızılötesi enerjisi ve doku etkileşimini bir cihazdır.  Uzun yıllar ülkemiz de Velashape yöntemi kullanılmaktadır.  Velashape yönteminde kızılötesi ve enerjileri birlikte kullanılarak cildin ısınması sağlanır.  Özellikle bölgesel yağlanma konusunda çok hızlı bir etkiye sahiptir.  Tedavinin uygulandığı bölgede gözle görülür bir incelme ve sıkılaşma sağlanır.  Böylelikle vücutta daha zinde ve daha sağlıklı bir görüntü elde edilmiş olur.

Velashape İşlem Ve Tedavi Süresi

Velashape tedavisi vücudun incelmesini bölgesel yağların yakılması ve özellikle selülitlerin ortadan kaldırılmasında son derece etkilidir.  Bugüne kadar yapılan araştırmalarda Velashape tekniğinin

Paylaş:

Etiketler: