COOLİFTİNG – GÜZELLİK TABANCASI

blog_14.jpg

COOLİFTİNG – GÜZELLİK TABANCASI


Sırrı Sizde Kalsın…


Her geçen gün güzellik uygulamalarına bir yenisi daha eklenmektedir. Coolifting Güzellik Tabansıda bunlardan biri. Herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeden hızlı ve güvenli bir sonuç alacağınız yeni bir teknoloji. Coolifting tüm dünyada uygulanan ve oldukça rağbet gören bir uygulamadır. Coolifting cildinizi yenileme ve gençleştirmede büyük rol oynamaktadır.

Cooliftg uygulması her yaş grubuna ve cilt tipine uygundur. 4 mevsim gerçekleştirilebilen bir uygulamadır. Coolifting uygulaması düşük ısısı ve yüksek basınçlı karbondioksit (CO2) gazı sayesinde cildin ihtiyacı olan besin ve hidrasyonu sağlayan özel serum atomize halde cilt altına ağrısız bir şekilde nüfuz ediyor. Cooliftg bakım süresi 5 dakikadır. İşlem sonrası yüzeysel kırışıklıkları ortadan kaldırarak derin kırışıklıklarında görünümünü azaltmaktadır.

CooLifting, iğneli uygulamaları tercih etmeyenlerin sevebileceği bir seçenek. Göz çevresi, alın, yanaklar dudak çevresi ve boyun bölgelerine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Tek seansta olumlu sonuç alabilmeniz mümkün. Uygulama sıklığı uzmanlar tarafından kişinin cilt ihtiyacına göre belirlenmektedir.