VELASHAPE

blog_13.jpg

VELASHAPE

 

Sıcak Bir Alternatif…

Kadınların “%” 91’i vücutlarından şikayet etmekte ve bu kusurları değiştirmek istemektedir. Egzersizlere ve diyetlere karşı dirençli olan bölgesel yağlar her kadının kurtulmak istediği kusurlardan biridir. Özellikle yaz aylarında kusursuz bir vücuda sahip olmak isteriz. Velashape bu noktada devrim niteliğinde sayılabilecek bir teknoloji desek yalan söylemiş olmayız.

 

Velashape İşlemi Nasıl Uygulanmaktadır?

Elos teknolojisine sahip olan bu cihaz, kızıl ötesi ve radyo frekans enerjilerinin kombinasyonu ile cildin belli seviye kadar ısınmasını sağlayarak, hücre içi oksijen difüzyonunu artırmaktadır. Doğru çalışma prensibinin ardından tek seanstan itibaren etkilerini göstermeye başlayan Velashape; Radyo frekans, kızılötesi enerji, negatif basınç ve doku manipülasyonu etkilerini kapsamaktadır. Velashape cihazını daha yakından tanıyacak olursak bu cihaz; Isıtarak incelme sağlamaktadır. Cilt altı yağ dokusunu 1.5 cm derinine kadar kızılötesi ve radyo frekans dalgalarıyla ısıtarak yağ hücrelerinin öldürülmesini daha da önemlisi hacim olarak küçülmesini sağlayan bölgesel incelme programıdır. Aynı bölgeye haftada 1 yapılması önerilmektedir. İşlemin uygulanacağı bölge hedef olarak 42 derece sıcağa maruz bırakılmaktadır. Böylece o bölgedeki yağla hücreleri manipüle edilmektedir.

 

Velashape Hangi Bölgelere Ve Kimlere Uygulanabilmektedir?

Bölgesel incelme ve selülit tedavisinde büyük sonuçlar elde edilen Velashape, sağlık problemi olmayan kadın/erkek herkese uygulanabilmektedir. Ancak kişinin işlem yapılacak bölgesinde enfeksiyonun veya yaranın bulunması, damar tıkanıklığı, ışığa duyarlı ilaçlar kullanması ve hamile olması durumunda Velashape tedavisinden önce doktora başvurmalıdır.

 

Nasıl Bir Sonuç Elde Ederim?

Piyasa sürülmeden önce birçok klinik çalışmasından geçerek hayatımıza giren Velashape, ortalama olarak 4 santime kadar incelme sağlamaktadır. Selülitlerde azalma ve pürüzsüz bir cilt gözlemlenmektedir. Velashape tedavisi yaptıran kişiler çıkıntısız vücut hatları kazandıklarını bildirmektedirler. Velashape bulundurduğu tedavi kapsamı ile kombinasyonlu bir çalışma sunmaktadır. Birkaç cihaz ile yapılacak olan tedavileri tek başına gerçekleştirmesi ile hem zamanınızdan kazandırmakta hem de önemli oranda olumlu sonuçlar almanızı sağlamaktadır.